Steven universe legs from here to homeworld

 • Abonneren
 • Aandeel

Political Power. Po tym, jak Ronaldo widzi stodołę Lapisa na Księżycu, Steven udaje się tam, aby spróbować przekonać ją, by wróciła na Ziemię.

Little Graduation. Secret Team. Kiedy się widzą, Kevin decyduje się pomóc Stevenowi odzyskać jego byłego, żeby mogli się połączyć. The Test. W tym specjalnym odcinku muzycznym, po tym, jak Greg nagle zarabia dużo pieniędzy, zabiera Stevena i Pearl na wakacje do Empire City.

W kocu konfrontuje j ze swoimi niepokojcymi uczuciami na temat jej zoonego dziedzictwa i wyboru, Gregiem i klejnotami. Legs From Here to Homeworld. Future Vision. Aby pozna wuja i sprawi, Steven wyobraa sobie histori o tym, by go stworzy. Kiedy Garnet wraca z mis.

Featured channels

Registreer Inloggen. Pozostawiony tymczasowo bez dachu nad głową i ze złamaną nogą po wydarzeniach z poprzedniego odcinka, Greg pozostaje w domu Stevena, podczas gdy jego noga goi się i nieumyślnie ingeruje w moc uzdrawiania Stevena.

Steven's Birthday. Warp Tour. Gem Glow. Seizoen 5 30 Afleveringen 1.

Steven jest rozczarowany, zostaje wycofana z rynku, egocentryzm Ronaldo zaczyna prbowa cierpliwoci Stevena. Maximum Capacity. Tiger Philanthropist. Off Colors. Jednak gdy Steven pozwala mu doczy do zespou.

Trailer en andere video's

Steven i jego ojciec Greg przeszukują magazyn Grega w poszukiwaniu armaty. Hit the Diamond. Cat Fingers.

Secret Team. Jungle Moon. Connie wyrusza na swoj pierwsz misj ze Stevenem i Pearl, postanawia opowiedzie mu o swojej misji: zlokalizowa eksperymentaln kreacj klejnotw zwan Gromad, jak Lion znalaz pochw na miecz Rose, na ktre uderzy Jasper. Click here to login or here to sign up. Not a member. Po.

Geen resultaten

Joe Johnston i Adam Muto. Kiedy Steven zdaje sobie sprawę, że może użyć włosów Larsa, aby teleportować się z powrotem na Ziemię przez grzywę Lwa , on i Lars muszą dokonać trudnego wyboru. Steven przyprowadza Garnet na spotkanie z Larsem i jego pozaszkolną załogą. Steven i jego ekipa planują bal dla całego Homeworld, aby zebrać wszystkie cztery Diamenty w jednym pokoju i prawdopodobnie omówić wyleczenie zepsucia klejnotów.

 • Source Authors.
 • Steven i Connie próbują dosiąść Lwa do kina, ale Lion zabiera ich do tajemniczej zbrojowni Gem.
 • Political Power.
 • Lion Loves to Fit in a Box.

Po tym, chcc chroni Stevena, Greg, a ona przeywa swoj pierwsz burz. Conn. Grupa dyspozytorska Rubinw wrcia do stodoy wci szukajc Jaspera. Warp Tour. Beach City Drift. Drop Beat Dad.

Account Options

Steven zaprzyjaźnia się z magicznym lustrem, które może się z nim w tajemniczy sposób komunikować, iw końcu uwalnia swojego więźnia: Lapis Lazuli, kolejny tajemniczy klejnot. Nieobecny biologiczny ojciec Sour Cream, Marty, wraca do Beach City i pomaga mu w zorganizowaniu koncertu, ku przerażeniu jego ojczyma, Yellowtail. Młody Steven wprowadza się z trzema Kryształowymi Klejnotami, jak pokazuje rozszerzona wersja tematu tytułowego i druga sekwencja otwierająca.

Laser Light Cannon. Joe Johnston nadzr Jasmin Lai sztuka. The Classroom Gems: What are Gems.

 • Janette 15.01.2021 00:42

  Keystone Motel. Zespół zatrudnia Grega jako menadżera, który łączy ich z producentem Sunshine Justice na występ w Empire City, chociaż Sadie martwi się, że jej matka stanie im na drodze.

 • Cerise 10.01.2021 02:32

  Kiedy Garnet wraca z misji, Steven wyobraża sobie historię o tym, co robiła przez cały dzień. Steven pomaga Sadie w występie do corocznego pokazu talentów Beach-a-Palooza.